ŁĄCZYMY DOŚWIADCZENIE W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI Z PSYCHOEDUKACJĄ
I TERAPIĄ SENSORYCZNĄ

Rewolucja cyfrowa podczas pandemii COVID-19 wymusza transformację metod psychoedukacji i rehabilitacji sensomotorycznej. Jednym z ważnych elementów wspierających terapeutów i rehabilitantów pracujących z potrzebami dzieci w wieku od 7 do 12 lat z trudnościami w koncentracji i uczeniu się jest dynamiczne tworzenie wirtualnego sprzętu terapeutycznego do zdalnego monitorowania terapii integracji sensorycznej.

ZOBACZ JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJE SENSIVR

sensivr-logotyp.png
ENG-robokoba-sensivr-pitch-2021(2).gif

Produkt oraz usługa technologiczna zapewniają terapeutom integracji sensroycznej przenośne i bezprzewodowe rozwiązanie sensorycznego sprzężenia zwrotnego zapewniane dla potrzeb dzieci w wieku od 7 do 12 lat, w którym informacje ze zmysłu czuciowo-ruchowego i przedsionkowego są monitorowane w wyniku działania poprzez analizę danych biometrycznych, takich jak poziom emocji, koordynacji ciała, napięcia mięśniowego i planowania motorycznego. ​

 

Virtual Sensory Feedback Solution (VSFS) to przenośny i bezprzewodowy sprzęt terapeutyczny do rehabilitacji sensorycznej połączony z oprogramowaniem Środowiska Wirtualnego (VE) zaprojektowanym z myślą o potrzebach dzieci w wieku od 7 do 12 lat za pomocą zdalnych metod Integracji Sensorycznej Ayres (ASI). VSFS wysyła dane analityczne sensorycznej informacji zwrotnej do aplikacji internetowej, przekazując informacje biometryczne w czasie rzeczywistym w terapii rehabilitacji przedsionkowej (VRT).

              ONI JUŻ ZAPOZNAJĄ SIĘ Z SENSIVR                 

TZ5GHQYMTJCYBP3VN6MSOXDM6Q(1)(1).jpg

Natalia,

Psycholog

Oddział Psychiatryczny

dla Dzieci

'Bardzo ciekawe rozwiązanie do pracy z dziećmi i młodzieżą na poziomie świadomości ciała i pracy z emocjami'.

jessica-lewis-DeyfdybVQhA-unsplash.jpg

Klaudia,

Terapeutka

Poradnia Terapii

Integracji Sensorycznej

'Wykorzystuje ćwiczenia sensoryczne niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka z zaburzeniami propriocpecji'

VR-Therapy-in-Children.jpg

Miłosz,

Psycholog kliniczny

Centrum

Terapii Autyzmu

'To innowacyjne narzędzie, które jest atrakcyjne dla dzieci i rodziców. Pozwala na pracę zdalną w domu.'